Новини » Події Читать эту новость на русском

У Чорному морі стартували навчання країн НАТО за участю України

НАТО Fall Storm 2019

У румунських територіальних і міжнародних водах Чорного моря стартували навчання країн НАТО Fall Storm 2019.

У маневрах беруть участь дев’ять кораблів Румунії та ВМС України і Болгарії. Загалом близько 1000 військових моряків, повідомляє АрміяInform.

Як повідомляють у генштабі румунських ВМС, в основі сценарію – елементи операції по колективній обороні, згідно 5-ї статті Вашингтонського договору.

Також тактичні рамки навчань передбачають дії десанту в умовах гібридної загрози звичайних і воєнізованих сил.

Також зазнчається, що метою навчань, в яких задіяна постійна військово-морська протимінна група, є підвищення рівня взаємодії, а також удосконалення планування та командування спільними силами.

Як раніше повідомлялося, Військово-Морські Сили ЗС України провели тренування типу «PASSEX» разом з кораблями Сполучених Штатів Америки та Румунії.

«16 жовтня в акваторії Чорного моря ракетний катер «Прилуки» Військово-Морських Сил ЗС України разом з американським ракетним есмінцем «Портер» та румунським корветом «Контр-адмірал Хорію Мачелларіу» провели тренування типу «PASSEX», – сказано у повідомленні. 

В ході тренування кораблі країн відпрацювали низку завдань по підвищенню взаємосумісності у відповідності до стандартів Північноатлантичного Альянсу. Основна увага приділялась удосконаленню навичок та дій екіпажів кораблів під час виконання завдань у складі інтернаціональної групи. 

 

 

Loading...