Це дратує. Він неуважно читає папери та негідно поводиться з партнерами – євродепутат про Зеленського

Фото: twnews.se

Під час телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом президент України Володимир Зеленський заявив, що європейські партнери не достатньо фінансують Україну. В Європарламенті різко відреагували на цю заяву Зеленського та назвали це тривожним сигналом.

«Мене шокувало те, що він сказав, йому невідома сума коштів, яку ЄС направляє Україні щороку. Це дратує. Можливо, він повинен читати папери уважніше. Можливо, його погано проінформував Богдан» – заявила в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна»  депутат Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадел.

Зеленський, на думку євродепутатки, міг сказати інакше при цьому нікого не образити та продемонструвати повагу, принаймні, до Ангели Меркель.

«Як наслідок, це демонструє непрофесіоналізм. І це вже проблема України. Президент не знає скільки він отримує грошей, від якої країни, від якого донора – це дуже тривожний сигнал.

Поки що ми просто бачимо гарного молодого президента, дуже гарного актора, дуже популярного, з дивним порядком денним реформ. Ніхто не розуміє, що відбувається і чому він спілкуєтеся з партнером без належної гідності», – заявила євродепутатка.

Нагадаємо, Віола фон Крамон-Таубадел також заявила, що в Україні існує загроза нового Майдану через політичну нестабільність.

Та, що євродепутати мають два аргументи, які спонукатимуть Україну до впровадження реформ.

Перший – лист до Верховної Ради щодо посилення прийняття законів.

Другий – це реакція на бездіяльність Володимира Зеленського.

«Ми виділяємо достатню кількість грошей цій чудовій країні, багато грошей іде на реформи. Якщо пан Зеленський не хоче продовжувати з цими реформами, а замість цього перешкоджати їм або повернути їх назад, ми маємо на це реагувати. Ми не будемо мовчати», – попередила євродепутатка.

Віола фон Крамон-Таубадел також заявила, що над Президентом України потрібен контроль, потрібен механізм стримування. Інакше він буде вирішувати все, як маленький диктатор.   

 

Loading...