Новини » Світ Читать эту новость на русском

Пентагон планує екстрено вивести війська з Афганістану - ЗМІ

Американські війська в провінції Гильменд, Афганістан, NBC News

У Пентагоні почали розробку плану раптового виводу усіх американських військ з території Афганістану на той випадок, якщо президент Сполучених Штатів Трамп несподівано дасть відповідний наказ, як це було у випадку з Сирією.

Про це повідомляє NBC News.

Як зазначається, за словами офіційних осіб, планування дій в надзвичайних ситуаціях триває. Це означає, що існує можливість того, що Трамп дасть наказ усім військам США покинути Афганістан протягом декількох тижнів.

Проте чиновники зауважили, що планування є запобіжним засобом, і наразі у Білого дому немає ніяких вказівок вивести війська США з Афганістану.

Як повідомлялося раніше,  Дональд Трамп уже давно заявляв про те, що необхідне повне виведення військ Сполучених Штатів з території Афганістану. Крім цього, останнім часом президент неодноразово натякав на припинення участі Америки у всіх військових конфліктах, що, швидше за все, спонукає Пентагон розробляти відповідні плани.

Нагадаємо, нещодавно в Афганістані внаслідок двох вибухів у мечеті в провінції Нангархар загинули 62 особи, ще понад 100 зазнали поранень.

Loading...