Новини » Політика 22 жовтня, 2019, 9:55
Найбільша проблема – це Богдан, він дуже небезпечний – євродепутат про оточення Зеленського
Фото: росЗМІ
Фото: росЗМІ

Я сумніваюся в оточенні президента Зеленського. Особливо небезпечний Богдан.

Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» заявила президент Комітету Асоціації «Україна – ЄС», депутат Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадел.

За словами євродепутатки, у неї є великі сумніви щодо оточення президента Зеленського,  а також щодо того, наскільки він правильно інформований.

«Особливу проблему я бачу у Богдані, тому що він дуже небезпечний», – зазначила вона.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чому вона так думає, Віола фон Крамон-Таубадель заявила, що тяжко довіряти тому, хто приєднався до колишнього прем’єр-міністра Азарова під час переговорів в Росії у кінці листопада 2013 року.

«Тому, хто не відчував моральної потреби піти у відставку з урядової посади після прийняття «диктаторських законів» на початку 2014 року, а потім після смертей на Майдані?», – додала вона.

Євродепутат не сприймає пояснення, що Богдан професіонал і тому він необхідний президентові Зеленському. За словами Віоли фон Крамон-Таубадель, Богдан «професіонал без морального компаса» і «професіонал старого режиму».

«Як може президент Зеленський побудувати нову Україну з професіоналами старого режиму? Богдан небезпечний», – наголосила Віола фон Крамон-Таубадель.

Нагадаємо, депутат Європарламенту також заявила, що над Президентом України потрібен контроль, потрібен механізм стримування. Інакше він буде вирішувати все, як маленький диктатор.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 01:45 :41