Aнонси

усі анонси

МЗС: З початку року офіційно місце проживання змінило 1987 українців. В пріоритеті ФРН і Чехія

Фото з відкритих джерел

Кількість осіб, які звернулися до закордонних дипломатичних установ з заявою щодо оформлення документів для залишення на постійне місце проживання закордоном, станом на 1 жовтня 2019 року склала 1987 осіб.

Разом з тим, Росія лише замикає пятірку, де б українці хотіли постійно мешкати, - про це повідомили у Департаменті консульської служби МЗС України на запит агентства ZIK.

Зокрема, у відповіді за підписом заступника директора Департаменту консульської служби Романа Недільського повідомляється, що за весь 2018 рік таких заяв на оформлення було 2277.

Також із запиту випливає, що Російська Федерація не є пріоритетом серед українських громадян щодо оформлення постійного місця проживання.

Найбільше громадяни України подали заяви на оформлення документів на постійне місце проживання у ФРН, Чехії, Австрії. Потім - Королівство Нідерланди та Російська Федерація.

ZIK
ZIK

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, з початку 2019 року дозвіл на проживання в Угорщині оформлено 29921 громадянину України, тоді як за весь 2018 рік було оформлено таких дозволів 20890.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News