Новини » Політика 22 жовтня, 2019, 7:07
Милованов: Скандал із «Кварталом 95» та хором ім. Верьовки вичерпався, за «дебіла» не ображаюся
Тимофій Милованов. Фото kmu.gov.ua
Тимофій Милованов. Фото kmu.gov.ua

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов сказав, що скандал із «Кварталом 95» та хором ім. Верьовки вичерпався, а також він зазначив, що не ображається на Коломойського, який обізвав його «дебілом».

Про це Тимофій Милованов сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

«Думаю, що скандал вичерпався, тому що висловилися всі. І «Квартал» – я вчора говорив з Юрієм, з «Юзіком». Він дуже хороша людина, до речі. Я думаю, що сьогодні з ним селфі повішу з Трускавця. Він класний… Думаю, що тут важливо, що ми бачимо дискусію всередині суспільства. Форма цієї дискусії комусь подобається, комусь не подобається, але це нормально, я думаю. У кожного є своя позиція. Ви бачите, що позиції дуже різні. Це і є насправді вільне суспільство», – сказав Милованов.

Він також сказав, що не ображається на Коломойського (за «дебіла», – ред.). «Ну, дивіться, з моєї позиції, це не може бути питанням персональним. Це не про персоналії. У кожного своя позиція, наскільки конкретна ситуація впливає. Ми маємо робити системні реформи, маємо відмовитися від того, що ми говоримо про конкретних людей. Всі люди хороші – обставини різні. Так думають економісти… Кожен дбає про своє. Завдання держави – бути арбітром і балансувати між усіма… Тому ні, я не ображаюсь взагалі ні на це, ні на багато іншого, що відбувається», – сказав Милованов.

Нагадаємо, у новому випуску шоу «Вечірній квартал» студії «Квартал 95» комік Євген Кошовий та жіноча частина національного хору імені Верьовки висміяли підпал будинку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої в пісні-пародії «Горіла хата».

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що міністр економіки Милованов повинен негайно написати заяву про відставку, оскільки він дебіл, а міністр культури Бородянський покидьок.Про це він заявив в інтерв’ю «НВ», коментуючи скандальний номер «Кварталу 95», який був присвячений підпалу будинку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 22:28 :41