​Мінекономіки прогнозує зростання ВВП на 3,7% у 2020 році, - Милованов

Тимофій Милованов

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов розповів, що у 2020 році зростання ВВП прогнозують на рівні 3,7%.

Про це він заявив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK

"Насправді у нас є два сценарії, повністю у таких рамках і діє уряд. Ми можемо різні сценарії видавати. Різниця між сценаріями – кількість зовнішніх інвестицій. Ми вам кажемо про базовий сценарій, який більш консервативний. Тобто, з нашої точки зору, 3,7% – це консервативний сценарій. У принципі, якщо буде більше зовнішніх і внутрішніх інвестицій і фінансова система України почне кредитувати активно реальний сектор, а це залежить від бізнес-клімату… Якщо бізнес-клімат буде продовжувати покращуватись, інвестиції будуть зростати, і економічне зростання може бути більшим. У нас є два сценарії, але базовий сценарій, консервативний – це 3,7%", - зазначив Милованов.

Також під час брифінгу виступив заступник міністра Сергій Ніколайчук, який уточнив прогнози щодо зростання ВВП у 2019 році.

"Ми очікуємо теж невеличке прискорення порівняно з попереднім роком. Якщо попереднього року ВВП зростав на 3,3%, то цього року ми очікуємо на зростання на 3,5%. І це, знову ж таки, в умовах, коли світова економіка достатньо суттєво уповільнюється. Пов’язано це із насамперед достатньо правильною, я б сказав, фіскальною і монетарною політикою в останні роки… Плюс ми бачимо довіру як внутрішнього споживача, так і внутрішнього інвестора, так і зовнішніх інвесторів", - сказав заступник міністра.

Нагадаємо, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов розповів про погрози його заступникам та відреагував на заяву Коломойського про те, що урядовець повинен подати у відставку. 

загрузка...
загрузка...
Loading...