Новини » Політика 202 Читать эту новость на русском

Буде вирішувати, як маленький диктатор – депутат Європарламенту про безконтрольність Зеленського

Фото: NewsOne

Над Президентом потрібен контроль, потрібен механізм стримування. Інакше він буде вирішувати все, як маленький диктатор.

Про це і інтерв’ю Інтерфакс-Україна сказала президент Комітету Асоціації «Україна – ЄС», депутат Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадел, оцінюючи концентрацію влади президентом Зеленським.

За її словами, над Президентом України потрібен контроль та механізм стримування і противаг. Адже, каже Віола фон Крамон-Таубадел, саме у цьому полягає справжня демократія.

«В інакшому випадку він (Президент. – Ред.) може розігнати парламент, судову систему, засоби масової інформації і буде вирішувати все, як маленький диктатор», – заявила вона.

Євродепутатка додала, що для справжньої демократії потрібно, щоб був сильний парламент, сильна і незалежна судова система, ЗМІ.

«Те, що він намагається розвивати, концентруючи владу, це небезпечно», – наголосила депутат Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадел.

Нагадаємо, як писав громадський діяч Геннадій Друзенко, в Україні на наших очах зароджується еластична диктатура.

«Президент не формує реальність – він сам приймає її форму. Наразі ми спостерігаємо тільки початок історії, яка нагадує традиційне сходження диктатора до влади: неспроможність еліт, ірраціональна народна любов, управління країною в ручному режимі, фактичне підпорядкування парламенту, уряду та силовиків, судам – підготуватись...», – зазначив він.

 

 

 

 

Loading...
Loading...
Loading...