За виступ на "Вечірньому кварталі" хор ім. Верьовки отримав 30 тисяч гривень

kurs.if.ua

За виступ у скандальному номері "Горіла хата" у новому випуску шоу "Вечірній квартал" Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки отримав 30 тис. грн.

Про це повідомив у коментарі 24 каналу генеральний директор і художній керівник хору імені Верьовки Зеновій Корінець. 

За його словами, ідея номеру належала режисерам "Кварталу 95".  Корінець зазначив, що він певною мірою піддався на вмовляння і погодився, щоб хор взяв участь у номері. 

"Нас запевнили, що це такий стьоб. Вони ж з усіх стібаються. З президента, політиків. Нас попросили заспівати разом з Кварталом", - заявив Корінець. 

Також гендиректор розповів, що хор часто працює за контрактом, а цього разу за виступ "Згоріла хата" їм заплатили 30 тис. грн. 

Водночас керівник хору наголосив, що ніколи і в думках не мав наміру говорити про щось антиукраїнське. Він також зазначив, що боїться мітингів з цього приводу на концертах хору.

Нагадаємо, у новому випуску шоу "Вечірній квартал" студії "Квартал 95" комік Євген Кошовий та жіноча частина національного хору імені Верьовки висміяли підпал будинку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої в пісні-пародії "Горіла хата". 

Loading...