Як Коломойський обізвав Гонтарєву та Милованова та що думає про скандальний номер "Кварталу"

Настоящее время
Настоящее время
Фото: Дело

Одіозний олігарх Ігор Коломойський дав невелике інтерв'ю "Настоящему времени", в якому прокоментував скандальний жарт "95 кварталу" на тему підпалу будинку ексголови НБУ Валерії Гонтаревої. За дві хвилини Коломойський кілька разів образив саму Гонтареву, а також двох міністрів, які критично оцінили жарт "Кварталу". Нижче – інтерв'ю олігарха без купюр.

Про це пише Настоящее время

– Скажіть, будь ласка, чим саме вам сподобався номер про Валерію Гонтареву?

– Ми зараз з вами обговорюємо питання сатири, мистецтва, кінопередачі, художнього твору. Може, мені і "Війна і мир" сподобалася.

– Гонтарева сказала, що цей номер – "цькування".

– Гонтарева нехай сидить спокійно в Лондоні і переписує майно на інших, щоб їй чого-небудь ще не спалили. Чому ви не вважаєте, що в цьому номері цькують також мене? Вони на всю країну кажуть, що "Валерія думає про Валеріча", і це означає, що я перший підозрюваний! Чому ви не вважаєте, що це – цькування Коломойського?

– Тобто конкретно ця частина жарту вам не сподобалася?

– Ні, вона мені, навпаки, найбільше сподобалася. Коли у людей є почуття гумору, вони спокійно все сприймають, не звертають уваги і не вважають, що це цькування. Це наше життя! Й елементи нашого життя. Чи ви будете заперечувати, що у неї згоріла хата? Це просто жарт, пісня, витвір у розважальній телепередачі. Сатира і гумор.

Навіть у радянський час, коли жартували над вождями, сатириків потім не завжди саджали до в'язниці. Може, ви ще худради будете збирати, як у Радянському Союзі, і говорити: "Це можна, а це не можна"?

Ви хотіли запитати мене, чи співчуваю я Гонтаревій? Я не співчуваю! Я співчуваю десяткам, а, може, і сотням тисяч людей, вкладникам різних банків, яких вона пограбувала. І які втратили свої гроші через курс гривні, через знищену банківську систему, які стали жебраками. А цій тварюці я не співчуваю. Вона ніяка не велика реформаторка, а велика руйнівниця. І я впевнений, що настане час, і суд це встановить. І вона буде сидіти за ґратами, не в Англії, так в іншому місці.

Але я більш ніж упевнений, що навіть якщо Україна зажадала б її видачі, її не видадуть після всієї цієї катавасії. Тому їй самій ця ситуація вигідна, перш за все. Але нічого страшного, всього один будинок згорів. Причому, кажуть, він був застрахований.

– Гонтарева ці ваші заяви також розцінює як цькування.

– Вона розцінює? Ну так нехай до психіатра піде, дебілка. Там у Лондоні їх до хріна: психоаналітиків, психіатрів. Може, у неї розвинулася манія переслідування, якщо вона вважає, що гумористичні передачі – це її цькування?

А коли Тимошенко показували у вигляді якоїсь голої баби чи Януковича показували – це було цькування? Ні! А Кличка коли вони показували? Чи Луценка, що він гаркавить і весь час у п'яному вигляді, або коли він Че Гевару зображував? А коли вони Коломойського з Ахметовим показують? Якщо так вважати, то вся сатира і гумор – це цькування когось.

Але щось я не чув, щоб хтось після такого цькування застрелився або повісився. Якщо Гонтарева буде першою – це буде смішно. А якщо вона божевільна, її треба в лікарню скерувати, щоб вона собі трохи підлікувала нерви і мозок.

Вона вважає себе месією, ви знаєте? А вона психічно неврівноважена і божевільна дурепа. Я з нею мав досвід спілкування з 2014-го по літо 2016 року. Вона повністю невменяшка. Вона вважає себе месією, яка думає, що вона врятувала банківську систему України, що вона велика реформаторка тощо. І що Україна – це failed state (недієздатна держава, – ред.).

– Міністр економіки Милованов вважає, що цей номер може негативно вплинути на інвестиційний клімат в Україні.

– Я вважаю, що після такої заяви міністр економіки повинен негайно написати заяву про відставку, тому що це говорить про його рівень як міністра. Іншого слова як "дебіл" для цього просто не знайдеш. Дуже сумно, що міністр економіки в Україні – дебіл. На інвестиційний клімат впливає номер у розважальній передачі, сатира і гумор? Тоді, я вважаю, що у нас інвестклімату взагалі немає! І означає, Україні не потрібно давати нічого ні МВФ, ні іншим. І я більш ніж упевнений, що нам більше нічого і не дадуть, що це все марні старання. Вистачить міністру Милованову ходити з простягнутою рукою, всі ці старання, досить витрачати казенні гроші, щоб їздити великими делегаціями до США.

А міністр культури Бородянський (він вибачився перед Валерією Гонтаревою у Фейсбуці, – ред.) – я точно знаю, що він не дебіл. Він вибачався перед Гонтаревою. Так-от: нехай краще вибачиться перед усіма потерпілими від Гонтаревої. Окрім Коломойського. Тому що коли він вибачається за когось перед Гонтаревою, це означає, що він не дебіл, а покидьок.

Нехай він спочатку вибачиться перед громадянами України, які постраждали від дій Гонтаревої і її зграї, перед вкладниками знищених нею банків. І всіма громадянами України, які постраждали від курсу гривні, який замість восьми гривень за долар став 25 гривень. Це її пряма заслуга. Тому що реальний курс, який повинен був бути сьогодні в країні, – це на рівні 12 гривень за долар.

Євгенія Токар

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...