В Україну з офіційним візитом прибула делегація ЗС Литви

Сьогодні, 21 жовтня в Києві, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак зустрівся з Головнокомандувачем Збройних Сил Литовської Республіки генерал-майором Вальдемарасом Рупшисом.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ на сторінці у Facebook.

«Розпочався візит із церемонії офіційної зустрічі, після чого генерал-лейтенант Руслан Хомчак разом зі своїм литовським колегою відвідали Залу Пам’яті, де вшанували загиблих українських військовослужбовців», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в ході офіційних переговорів було обговорено актуальні питання продовження військового діалогу, обміну досвідом щодо реформування й розвитку збройних сил та визначено перспективні напрямки військового співробітництва двох країн.

«Ми цінуємо ту допомогу, яку ви надаєте нашій країні: тренувальні місії та інструктори, допомога в лікуванні наших поранених», – зазначив генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

На завершення генерал-майор Вальдемарас Рупшис зробив запис у книзі почесних гостей.

У Генштабі вказали, що також планується, що в ході візиту до України литовські колеги відвідають видові навчальні центри, де ознайомляться з навчально-матеріальною базою та процесом підготовки українських військовослужбовців, у тому числі й за участю іноземних інструкторів.

Нагадаємо, в понеділок у Литву прибула важка техніка американського батальйону, який буде розміщений в Литві на півроку.

Loading...