Новини » Політика 21 жовтня, 2019, 6:51
​У ВР хочуть відмовитися від хору ім. Верьовки після "пісні про Гонтареву"
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Колишня перша віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко пропонує відмовитися від того, щоб Національний хор імені Григорія Вірьовки відкривав та закривав сесію парламенту після "скандального" виступу "Вечірнього кварталу".

Про це вона написала на своїй сторінці у  Facebook. 

"Раніше хор Верьовки відкривав Гімном сесії ВР. Але ж тепер ВР - філія 95, білєти можна купити прям в ложі бенуар. Тому хор тепер виступає і на подпевках в кварталу. Огидно. Так втрачається репутація і ім‘я, напрацьоване роками. Бренд розчиняється в тупій пошлості", - зазначила Геращенко.

Також депутатка зазначила, що виступає проти того, щоб хор імені Верьовки співав під час закриття нинішньої та відкриття наступної сесії Верховної Ради.

"Я тепер категорично проти того, щоб хор Верьовки закривав нинішню сесію ВР і відкривав наступну. Цей колектив цієї каденції і за цього керівництва втратили на це моральне право. Нехай і далі тепер підспівують кварталу", - написала Геращенко.

Нагадаємо, у новому випуску шоу "Вечірній квартал" студії "Квартал 95" комік Євген Кошовий та жіноча частина національного хору імені Верьовки висміяли підпал будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої в пісні-пародії "Горіла хата"

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 16:29 :52