У поліції розповіли, як зараз штрафують власників «єврономерів»

Водіїв на автомобілях з «єврономерами» штрафують за порушення так само, як і власників інших авто.

Про це повідомив в ефірі hromadske Олексій Білошицький, перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України.

«Відстрочено саме притягнення до відповідальності (за порушення умов митного ввезення автомобілів на іноземній реєстрації, – ред.). Якщо ми бачимо інше порушення правил дорожнього руху, або вчинення злочину з допомогою даного транспортного засобу – ми реагуємо, як на звичайний інший транспорт», – зазначив він.

Поліцейські виписують постанову на водія з його українським водійським посвідченням.

«Виносять постанову саме на водія, але не за порушення щодо митного режиму, а за безпосереднє порушення», – додав Білошицький.

12 вересня Рада прийняла закон, який переносить впровадження штрафів за порушення митного режиму перебування машин з іноземною реєстрацією в Україні. За нього проголосували 284 депутати.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій пропонував розмитнювати «євробляхи» за єдиною ставкою. Також в уряді повідомляли, що розроблять новий законопроект про розмитнення автомобілів.

2 жовтня голова уряду Олексій Гончарук повідомив, що Кабмін вирішив не застосовувати штрафи за порушення умов митного ввезення авто на єврономерах, поки що «не буде знайдено адекватне рішення».

Нагадаємо, водії на «євробляхах» святкують нову перемогу.

 

Читайте більше новин на тему: євробляхи

Loading...