Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Лівані тисячі людей вимагають відставки уряду

У Лівані тисячі людей вимагають відставки уряду. Фото EPA-EFE

У Лівані десятки тисяч людей знову вийшли на вулиці, вимагаючи відставки уряду.

Про це повідомляє DW.

«Ми переконані в тому, що уряд не в змозі зробити необхідні кроки, щоб взяти ситуацію під контроль, тому ми вирішили закликати своїх міністрів до відставки», – сказав лідер християнської партії «Ліванські сили» Самір Джааджаа. Його політсила на тлі масових протестів ввечері в суботу, 19 жовтня, вийшла зі складу правлячої в країні коаліції.

Демонстранти з радістю сприйняли звістку про вихід «Ліванських сил». У Тріполі мітингувальники запускали феєрверки. Вони закликали до виходу й інших партій коаліції та проведення дострокових виборів.

Нагадаємо: десятки тисяч демонстрантів вже три дні влаштовують масові акції в різних містах Лівану, протестуючи проти корупції та підвищення податків і закликаючи до революції та повалення уряду.

Протести в Лівані спалахнули 17 жовтня через рішення уряду ввести податок на телефонні дзвінки через WhatsApp і інші месенджери. Влада швидко скасували це рішення, однак протести з того часу так і не вщухають.

Нагадаємо, Євросоюз активував механізм цивільного захисту ЄС, аби допомогти Лівану в боротьбі з лісовими пожежами, які охопили вже понад 100 ділянок на території цієї країни.

 

Loading...