Новини » Події Читать эту новость на русском

У Києві вручили підозру чоловікові, який заволодів 400 тис. грн Фонду гарантування вкладів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Фото: lb.ua

Прокуратура Києва повідомила про підозру 25-річному шахраю, який за підробними документами заволодів коштами Фонду гарантування вкладів на загальну суму 400 тис гривень.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва.

Як зазначається, зловмисник дізнався про те, що АТ "ПУМБ" здійснює виплати гарантованих сум вкладів клієнтам збанкрутілих банків. Пізніше чоловік отримав інформацію, що в реєстрі осіб, які мають право на гарантовану виплату в розмірі по 200 тис грн за кожним вкладом, містяться відомості про померлу в 2016 році клієнтку банку.

"Маючи на меті заволодіння коштами померлої жінки, шахрай підробив довіреність від неї на своє ім’я та прибув до приміщення АТ "ПУМБ". На місці зловмисник ввів в оману працівників банку, надавши їм підроблену довіреність, на основі якої була здійснена видача гарантованої суми виплат у розмірі 400 тис. грн", - сказано в повідомленні.

Кошти чоловік розмістив на свій депозитний рахунок, і після їх фактичної видачі його викрили і повідомили про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст.190 КК України.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Грошові кошти, які стали предметом шахрайства, заарештовано і буде повернуто до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Як повідомлялось раніше, на Одещині викрили шахрая, який під виглядом співробітника СБУ вимагав 50 тис доларів від лікаря.

Loading...