Справа Гладковського: Корпорація "Богдан" звернулася до послів G7

Олег Гладковський. Фото EPA-EFE

Компанія "Богдан Моторс" звернулася до послів країн "великої сімки" (G7) щодо необґрунтованих звинувачень на адресу колишнього першого заступника секретаря РНБО і нині директора корпорації "Богдан" Олега Гладковського.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

У зверненнях йдеться про перебіг подій 17-19 жовтня, коли працівники НАБУ затримали нинішнього президента корпорації "Богдан" О.В.Гладковського через нібито зловживання владою та службовим становищем та декларуванні недостовірної інформації (ч.2 ст. 364, ст.366-1 КК). 

При цьому лише 18 жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура погодила підозру Гладковському у "зловживанні владою та службовим становищем" та "декларуванні недостовірної інформації".

У компанії нагадали, що вона виконує державне оборонне замовлення з постачання автомобільної колісної техніки до Збройних сил України (ЗСУ). 

"Вихід "Богдан Моторс" на пропозицію постачання вантажних автомобілів для ЗСУ дозволив знизити ціну на цю категорію автомобільної техніки, оскільки до того моменту Збройні сили України закуповували таку техніку лише у одного виробника. Конкурентна ціна від "Богдану", яка була нижчою від аналогічної пропозиції, дозволила суттєво зекономити гроші держбюджету та, відповідно, закупити більше автомобілів для потреб частин та підрозділів", – сказано у повідомленні.

Також в "Богдан Моторс" зазначили, що закупівля автомобілів "Богдан-63172" відбувається в повній відповідності з постановами Кабінету Міністрів України №517 та №464, які чітко регламентують весь порядок формування ціни при здійсненні державного оборонного замовлення.

"У корпорації закликали світове співтовариство звернути увагу на факти ручного управління правоохоронними органами і судами з боку узурпованої владної вертикалі в Україні", – підсумували в "Богдан Моторс".

Нагадаємо, 19 жовтня Вищий антикорупційний суд відправив під арешт на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 10,6 млн грн ексзаступника секретаря РНБО. 

Як відомо, НАБУ відкрило справу проти Гладковського за фактом недекларування 1,3 млн гривень. За фактом цієї справи, Гладковський не задекларував за 2015 рік вартість корпоративних прав у кіпрської компанії і наявність у сина корпоративних прав у "Київобленерго". Також в його декларації відсутня інформація про автомобілі сина.

Loading...