Новини » Політика 21 жовтня, 2019, 13:14
Прилуцька мерія просить Зеленського ветувати «тютюновий» закон
Сигарети. Фото: pixabay.com
Сигарети. Фото: pixabay.com

На позачерговій спеціальній сесії Прилуцька міська рада ухвалила звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо тимчасового припинення виробництва на ПрАТ «Тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки».

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради.

«Звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України більшістю голосів підтримане на позачерговій сесії у п’яницю», - поінформувала спеціаліст відділу Світлана Марценюк.

У тексті звернення, опублікованому на сайті Прилуцької міськради, депутати просять Президента України скористатися правом вето з метою проведення додаткового вивчення та обговорення закону №1049, зокрема поправки № 8 до нього, із залученням представників тютюнової галузі та інших зацікавлених фахівців.

У документі наголошується, що вступ у дію цього закону загрожує суттєвим скороченням виробництва на тютюновій фабриці, звільненням працівників, погіршенням соціально-економічного становища міста Прилуки та Чернігівської області в цілому. Крім того, це негативно позначиться на виконанні міського бюджету 2019 року та формування бюджету на 2010 рік.

Як повідомляли, днями найбільший виробник сигарет в Україні зупинив виробництво. Причина доволі проста - так вони протестують проти ухваленого парламентарями проєкту закону №1049, який обіцяє принести одному із «слуг народу» -–Андрію Холодову – надприбутки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 19:56 :31