Опубліковано законопроєкт про використання військової техніки в особливий період

Ілюстративне фото (Віталій Носач/РБК-Україна)

У парламентському виданні "Голос України" опубліковано законопроєкт про внесення змін до деяких законів України щодо застосування Збройними Силами України та Державною спеціальною службою транспорту бойової техніки, зброї та спеціальних засобів в особливий період.

Про це йдеться у випуску видання від 19 жовтня.

Проектом Закону передбачено:

законодавче закріплення права з’єднань, військових частин і підрозділів Збройних Сил України на застосування бойової техніки та зброї в особливий період до введення воєнного стану та після його припинення або скасування шляхом внесення змін до назви та частини першої статті               1-1 Закону України “Про Збройні Сили України”;

виключення частини дев’ятої статті 5 Закону України “Про Державну спеціальну службу транспорту” та доповнення статті 13 цього Закону новими частинами щодо застосування спеціальних засобів військовослужбовцями Державної спеціальної служби транспорту працівниками підрозділів воєнізованої охорони Державної спеціальної служби транспорту, а також зброї військовослужбовцями Державної спеціальної служби транспорту.

Раніше повідомлялося, що Україна може отримати нову партію переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin. Таке рішення прийняв Держдепартамент США.

 

 

Loading...