Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 206 Читать эту новость на русском

Опубліковано законопроєкт про скасування переліку держвласності, що не підлягає приватизації

Ілюстративне фото (колаж РБК-Україна)

У парламентському виданні "Голос України" опубліковано текст законопроєкту про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації".

Про це йдеться у випуску видання від 19 жовтня.

Як зазначається у пояснювальній записці законопроектом пропонується визнати таким, що втратив чинність, Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності. що не підлягають приватизації».

Також, законопроектом пропонується внести зміни до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» в частині визначення критеріїв об’єктів, що не підлягають приватизації, зокрема, установити, що об’єкти права державної власності. що знаходяться на тимчасово окупованих територіях не підлягають приватизації до повного відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованих територіях.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада ухвалила законопроєкт №1054-1 про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації".

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News