Опубліковано законопроєкт про адміністративне покарання за відмову у пільговому перевезенні

gk-press.if.ua

У парламентському виданні "Голос України" опубліковано законопроєкт про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян.

Про це йдеться у випуску від 19 жовтня.

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 1331 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими передбачити збільшення санкції за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян зі сторони водіїв автомобільних транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності. А саме, пропонується встановити, що це правопорушення тягне за собою накладення на водіїв транспортних засобів, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності штрафу в розмірі ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2550 гривень станом на 1 січня 2019 року).

Законопроєкт набуває чинності наступного дня після його опублікування.

Раніше повідомлялося, що київрада має звернутися до обласних рад із пропозицією компенсувати оплату проїзду у Києві пільговиків, які прописані у їхніх областях.

 

Loading...