Новини » Політика 21 жовтня, 2019, 16:05
Мосійчук про скандальний допис: Було домагання з боку Гончарука, а чи ні, має з’ясувати судова експертиза
ZIK
ZIK

Питання щодо того, чи було домагання з боку прем'єр-міністра Олексія Гончарука, а чи ні, має з’ясувати у рамках слідства відповідна судова експертиза.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук, коментуючи оприлюднену на своїй Facebook-сторінці інформацію про те, що очільника уряду підозрюють у домаганні.

Ведучі поцікавилися у політика, звідки у нього такі відомості.

«Сьогодні зранку я мав зустріч, мав розмову з людьми, і, відповідно, тільки після цього я наважився оприлюднити цю інформацію. І ще я хотів би вас підправити: мене абсолютно не цікавить орієнтація того чи іншого політика, взагалі, тієї чи іншої людини. Мова йде виключно – було домагання чи не було, і це має з’ясувати у рамках слідства судова відповідна експертиза», – заявив Ігор Мосійчук.

Ведучі уточнили, чому ж ті люди, що говорять про начебто домагання, не звернулися до правоохоронних органів.

«Вони кажуть, що було. Зараз мені закидають різні речі з боку прем’єр-міністра і його прихильників щодо того, що це зумисна атака на прем’єра тощо. Я публічно, користуючись нагодою, через ваш канал звертаюся і особисто до прем’єр-міністра, і до його прихильників: моя сторінка у Facebook верифікована. Більше того, я підтверджую кожне слово, викладене в ефірі вашого телеканалу, і, якщо вони хочуть, нехай звертаються до суду. Кожне написане мною слово я готовий довести у суді. Усе інше – чи було домагання, чи це було щось інше, це має встановити судова експертиза у рамках кримінального провадження», – заявив Ігор Мосійчук.

Політик додав, що він переконуватиме людей, які надали йому таку інформацію, подати заяву до Національної поліції і зробити цей процес публічним. Нині ж, додав він, із цими людьми працюють юристи. З його слів, ці люди бояться публічності. Проте, вважає Ігор Мосійчук, позаяк фігура очільника уряду є публічною, то і процес має бути відкритим для суспільства.

«Не бажаючи відповідати конкретно, розуміючи, що дана особа дійсно працювала в Апараті Кабміну, що були певні речі, зараз намагаються будь-яким чином дискредитувати інформацію, яку я дав», – додав Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, екснардеп Ігор Мосійчук написав на Facebook-сторінці про те, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук «прямо приставав» до сина його знайомого та «домагався інтимних стосунків».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 04:54 :34