«Квартал 95» висміяв підпал будинку Гонтаревої. Ексголова НБУ різко відреагувала

95 Квартал

У новому випуску шоу «Вечірній квартал» студії «Квартал 95» комік Євген Кошовий та жіноча частина національного хору імені Верьовки висміяли підпал будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої в пісні-пародії «Горіла хата».

Відео виступу на сторінці студії «Квартал 95» в Youtube, опубліковане в неділю

Під музику української народної пісні «Горіла сосна, палала» Кошовий та хор Верьовки співають, зокрема: «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала… Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Велерича… Люди вогонь побачили, допомагати почали, відра схопили, прибігли, в вогонь соляру плескали».

Ексголова Національного банку України Валерія Гонтарева прокоментувала номер студії «Кварталу 95» про підпал її будинку. 

Коментар вона дала проєкту Радіо Свобода »Ньюзрум».

«Це сором!!! Насміхатися над людським горем – це неможливо уявити у цивілізованому суспільстві!» – зазначила Гонтарева, додавши, що про номер дізналася від друзів.

«Щодо цинізму «95-го Кварталу» сумнівів давно нема. Але участь у цьому народного хору, це вже сором для всієї країни», – додала ексголова НБУ. При цьому позиватися до суду вона не планує бо переконана, що скарга не матиме жодного результату.

У свою чергу міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський вибачився перед Гонтаревою.

«Вибачте, Валерія Олексіївна, мені соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки», – написав він у своєму Facebook.

Нагадаємо: вночі 17 вересня під Києвом спалили будинок Гонтаревої. У поліції Київської області заявили, що розглядають підпал як одну з версій.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що підпал будинку Гонтаревої – неприпустимий прояв кримінального тиску.

Як вже повідомлялося, п’ятий президент України Петро Порошенко пообіцяв винагороду у 3 млн гривень за інформацію про замовників і виконавців замаху на ексочільницю Нацбанку Валерію Гонтареву.

Loading...