Коломойський про скандал з «Кварталом 95»: Милованов дебіл, а Бородянський – покидьок

Фото: ZIK

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що міністр економіки Милованов повинен негайно написати заяву про відставку, оскільки він дебіл, а міністр культури Бородянський покидьок.

Про це він заявив в інтерв’ю «Настоящему времени», коментуючи скандальний номер «Кварталу 95», який був присвячений підпалу будинку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої.

За його словами, він не співчуває Гонтаревій.

Відповідаючи на питання, про те, що Валерія Гонтарєва вважає його заяви травлею, Коломойський висловився жорстко: «Ну так нехай до психіатра піде, дебілка. Там в Лондоні їх до хрена: психоаналітиків, психіатрів. Може, у неї манія переслідування розвинулася, якщо вона вважає, що гумористичні передачі – це її травля?».

Коломойський також назвав дебілом міністра економіки Тимофія Милованова, коментуючи його висловлювання про те, що скандальна пісня може вплинути на інвестиційний клімат в Україні.

«Іншого слова, як «дебіл» для цього просто не знайдеш. Дуже сумно, що міністр економіки в Україні – дебіл. На інвестиційний клімат впливає номер в розважальній передачі, сатира і гумор? Тоді, я вважаю, що у нас інвестклімату взагалі немає!..  ...Досить міністру Милованову ходити з простягнутою рукою, усі ці старання, вистачить витрачати казенні гроші, щоб їздити великими делегаціями у США», – заявив олігарх.

А міністр культури Бородянський, який вибачився перед Валерією Гонтаревої в Фейсбуці, на думку Ігоря Коломойського не дебіл, а покидьок.

«Я точно знаю, що він не дебіл. Він вибачався перед Гонтаревою. Так ось: нехай краще вибачиться перед усіма постраждалими від Гонтаревої. Крім Коломойського. Тому що коли він вибачається за когось перед Гонтаревою, це означає, що він не дебіл, а покидьок», – уточнив Коломойський.

Нагадаємо, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук висловив своє ставлення до спільного номеру «Кварталу 95» та хору імені Верьовки, в якому був висміяний підпал будинку ексглави Нацбанку Валерії Гонтаревої.

«Історія з Кварталом і хором – дно. Крапка», – зазначив політик.

Чому громадськість вибухнула критикою через жарти «95 Кварталу» більше можна прочитати тут.

 

Loading...