Новини » Спорт 21 жовтня, 2019, 6:55
Футболісти «Ліверпуля» у матчі з «Манчестер Юнайтед» втратили перші очки в чемпіонаті Англії
У центральній грі дев’ятого туру чемпіонату Англії «Манчестер Юнайтед» вдома зіграв внічию із «Ліверпулем» / footballua.tv

В центральному матчі дев’ятого туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Юнайтед» вдома зіграв внічию з «Ліверпулем» 1:1.

Як повідомляє ukrinform.ua, перший тайм виграв «Манчестер Юнайтед» – на 36-й хвилині відзначився Решфорд. «Ліверпуль» уникнув поразки за п’ять хвилин до кінця основного часу гри. Гол в активі Лаллани. 1:1 – «Ліверпуль» втратив перші очки в сезоні.

Після цієї нічиї у «Ліверпуля» стало 25 очок. Команда Юргена Клоппа зберігає лідерство в АПЛ, випереджаючи на шість очок «Манчестер Сіті» Хосепа Гвардіоли.

2020-11-28 16:48 :07