Новини » Світ 20 жовтня, 2019, 17:36
Вибори в парламент Швейцарії: "зелені" зміцнюють позиції
На виборчій дільниці у Швейцарії. Фото: DW
На виборчій дільниці у Швейцарії. Фото: DW

Попередній результати парламентських виборів у Швейцарії, які пройшли сьогодні, 20 жовтня, показують, що Народна партія залишиться головною політичною силою. "Зелені" помітно зміцнили позиції, але це практично не вплине на розстановку сил у владі.

Про це повідомила DW.

Як зазначається,  Виборчі дільниці закрилися вже о 12:00 за місцевим часом, оскільки від 80 до 90 відсотків виборців за традицією голосують поштою.

Згідно з попередніми неофіційними результатами, значного успіху на виборах домоглися обидві партії "зелених" – Партія "зелених" Швейцарії" і Партія "зелених "лібералів Швейцарії. В сумі вони отримали 20,3% голосів, що на 8,6% вище, ніж на виборах 2015 року.

Правоконсервативна Швейцарська народна партія (ШНП), яка на минулих виборах отримала майже 30% голосів, показала себе трохи гірше - за попередніми неофіційними даними, її підтримали 26,3% тих, хто проголосував. Однак ШНП залишиться найсильнішою партією.

Нагадаємо, в кінці вересня у Швейцарії влаштували поминальну церемонію по зниклому льодовику, який розтанув в наслідок кліматичних змін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 11:07 :37