Aнонси

усі анонси
Новини » Спорт 32

У баскетбольній Суперлізі «Дніпро» на виїзді вирвав перемогу у «Миколаєва»

Триває регулярний чемпіонат української баскетбольної Суперліги. «Дніпро» обіграв у гостях «Миколаїв» з рахунком 80:73. Тим самим команда з Дніпра виграла на старті чотири матчі з п’яти.

Фото ZIK

Як повідомляє fbu.ua, команди в різному статусі підійшли до очного поєдинку в чемпіонаті України. Один з головних фаворитів сезону «Дніпро» зазнав домашньої поразки від дебютанта «Прометея» із Кам’янського. Натомість «Миколаїв» після двох поразок на старті здобув вдома проти «Харківських Соколів» першу перемогу.

Однак емоційного піднесення господарям вистачило лише на стартову чверть, у якій вони захопили незначну перевагу. Уже з другої десятихвилинки гості перехопили контроль за ходом боротьби. Поступово «Дніпро» вийшов вперед за основними статистичними показниками та в рахунку. Рівним залишився здобуток лідерів команд у першій половині – Приймак та Санон набрали по 10 очок.

Втім миколаївці не збиралися капітулювати. По перерві господарі вирівняли хід боротьби. Лідерські якості в цей період проявили Адедиран з Луценком. Останній триочковим до мінімуму скоротив різницю. На це першими очками в матчі влучанням з-за дуги відповів Коломойський.

У заключній чверті команди фактично з початку боролися за перемогу. Різниця скорочувалася до мінімуму, господарі навіть виходили вперед, та все ж більше сил виявилося в «Дніпра», гравці якого краще зіграли в заключні хвилини під щитом суперника і здобули нелегку перемогу – 80:73 (12:16, 29:14, 19:26, 20:17)

Найрезультативніші гравці матчу: Іссуф Санон (16 очок) – «Дніпро» та Сергій Приймак (16 очок) – «Миколаїв».

Після цієї перемоги «Дніпро» набрав 9 очок і піднявся на друге місце в турнірній таблиці Суперліги. А лідирує новачок – «Прометей», який виграв усі матчі і набрав 10 очок.

Нагадаємо, днем раніше, 18 жовтня, «Одеса» перемогла на виїзді «Запоріжжя» – 87:77, «Черкаські Мавпи» завдали поразки «Київ-Баскету» – 85:77, а новачок ліги – «Прометей» обіграв вдома «Хімік» з рахунком 83:72.