Степан Гавриш у програмі «Інтерв’ю з Литвиненко» на телеканалі ZIK - повне відео

ZIK

Сьогодні ввечері в ефірі телеканалу ZIK транслювали програму «Інтерв’ю з Литвиненко», гостем якої став український політик, доктор юридичних наук, професор Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, академік Національної академії правових наук України, нардеп кількох скликань Степан Гавриш.

У розмові з ведучою Юлією Литвиненко Степан Гавриш поділився цікавими думками та спостереженнями, зокрема, йшла мова про загрозу розколу та чи володіє влада запобіжниками від цього; яку вертикаль влади вибудовує Володимир Зеленський; чи має чинний президент інструменти, щоб добитися миру, та багато іншого.

Повне відео можна подивитися просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...