Справа Гладковського має зв’язки з Пашинським, – генпрокурор

ЗІК

Генпрокурор Руслан Рябошапка заявляє, що підозра, пред’явлена колишньому першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському, «має певні зв’язки» з колишнім нардепом Сергієм Пашинським.

Про це йдеться в інтерв’ю Рябошапки, передає УП.

«Що стосується багатьох інших справ, пов’язаних з економікою і зловживанням посадою, ми лише на цьому тижні зареєстрували три таких провадження, які можуть бути пов’язані з цією самою особою (Пашинським – ред.).

Більше того, навіть підозра, яка пов’язана з Гладковським, теж має певні зв’язки з цим фігурантом. Це теж було частиною сюжету, пов’язаного з тим, що інкримінується Гладковському», – заявив Рябошапка.

Відповідаючи на питання, чи не здається йому дивним, що Пашинський, який був пов’язаний з «Укроборонпромом», звинувачується зовсім за іншим епізодом, Рябошапка сказав: «Можливо, це може виглядати дивним, але питання в тому, наскільки готові матеріали справи для того, щоб рухатись».

«Ми не анонсуємо підозри або певні процесуальні рішення, але протягом певного часу я не виключаю, що такі процесуальні рішення можуть з’явитися в інших епізодах», – сказав також він.

Читайте детальний аналіз: чому затримали Гладковського: Версії експертів.

 

Loading...