Лукаш розповіла про нові подробиці у справі Стерненка

Колишній міністр юстиції Олена Лукаш розповіла про те, як вона бачить обставини справи Стерненка і зробила висновок, що Стерненко умисно вбив Кузнєцова.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. 

"Хочу проінформувати всіх небайдужих, про реальні обставини справи Стерненко, підтверджених слідчими діями, експертизами і показаннями свідків і додаю цікавий документ, який коротко описує обставини умисного вбивства" - написала Лукаш.

За її словами, 24 травня 2018 року, в Одесі, приблизно о 23:00, між Стерненко і двома іншими громадянами - Кузнєцовим (пізніше вбитим) і Ісайкулом (пізніше отримав ножові поранення) виник конфлікт. Стерненко стверджує, що на нього напали, і він, вихопивши у кого-то невідомий предмет, почав ним хаотично розмахувати.

"На стрімі того вечора, парочка Стерненко стверджує, що ніж належав Стерненко. А пізніше, на допитах, Стерненко від ножа відхрестився", - зазначила адвокат.

Надалі Ісайкул, побіг в одну сторону, а вбитий надалі Кузнецов, - в іншу. За Ісайкулом, який отримав 2 ножових поранення, побігла дівчина Стерненко. На думку Лукаш, ця обставина показує, що дівчина не була налякана, якщо побігла за злочинцем. За дівчиною побіг Кузнецов, а за ним - Стерненко.

"І вони бігли, увага, 99,1 метр. Ще раз, вони пробігли майже 100 метрівку. Це важливо. Запам'ятайте це" - наголосила Лукаш.

За висновками експертів, Кузнецов помер від удару ножем в серце.

"Відразу після удару він втратив свідомість і не міг бігти стометрівку. Ніяк не міг. Навіть рухатися не міг. Що означає, що Стерненко біг за ним 100 метрів, коли Кузнєцов ще не отримав смертельний удар. Стерненко його наздогнав. А потім убив" - констатує Лукаш.

Адвокат вважає, що Стерненко наздогнав потерпілого і навмисне позбавив його життя, не перебуваючи в стані необхідної самооборони.

"Коли ви біжите за кимось з ножем стометрівку і вбиваєте його ударом в серце - це не самооборона, а розправа. Це вбивство. І це означає, що ви не боялися, ви не оборонялися, а ви переслідували жертву" – зазначає Лукаш.

Нагадаємо, під час допиту ексміністра юстиції Олени Лукаш заступником генерального прокурора Віктором Чумаком та прокурором з управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях щодо злочинів спеціальної категорії Олексієм Ніколайчуком, останні показали свою непідготовленість. 

Loading...