Степан Гавриш: Зеленський наростив чимало криз, але антикризових менеджерів у нього немає

ZIK

Президент Володимир Зеленський наростив велику кількість криз, проте керувати цими кризами у нього немає кому.

Про це в ефірі програми «Інтерв’ю з Юлією Литвиненко» на телеканалі ZIK заявив український політик, нардеп кількох скликань, перший заступник секретаря РНБО (у 2008-2011 рр.) Степан Гавриш.

Гість програми зауважив, що система стримування і противаг – цікава річ, і зараз можна спостерігати, як вона працює у США. «А в Україні вона знищена, її немає», – заявив Степан Гавриш.

Він нагадав про дискусію щодо Генеральної прокуратури, зокрема заяви чинного генпрокурора Руслана Рябошапки та оточення президента, що прокуратура має стати стержнем, навколо якого крутиться вся правоохоронна система. А це, переконаний Степан Гавриш, неправильно. Він зауважив, що прокуратура – це лише орган, який підтримує обвинувачення у суді. Так, слідчі функції передали НАБУ, ДБР, а суд має незалежну функцію.

«Тому коли Зеленський таким достатньо жорстким чином через реформу розглядає скорочення Верховного суду, де лежить величезна купа касаційних скарг, де є низка зобов’язань України перед зовнішнім світом, а Верховний суд може приймати рішення і щодо імпічменту, між іншим... І ми маємо виклик з боку цього суду, виступ голови Верховного суду, що прямо про це сказала. Я вважаю, що це – формування конфліктів. Тому Зеленський, який прийшов на дуже благодатне поле для себе, він почав поступово перетворювати поле на поле конфлікту», – сказав Степан Гавриш.

На його думку, президент Володимир Зеленський наростив велику кількість криз, проте керувати цими кризами у нього немає кому.

«У нього немає жодних політичних системних адміністраторів, які вміють керувати кризами, тобто, антикризових менеджерів, політиків, здатних бути спікерами у таких умовах», – заявив Степан Гавриш.

Як повідомляли, рейтинг президента України Володимира Зеленського впав за місяць на 7%.

Loading...