Aнонси

усі анонси
Новини » Спорт 138 Читать эту новость на русском

У футбольній Прем’єр-лізі сезону-19/20 сьогодні було зіграно два матчі 11-го туру

Черговий, 11-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону-2019/2020 продовжився сьогодні, 19 жовтня, двома матчами. У Запоріжжі зустрічалися претенденти на призові місця – «Зоря» і «Десна», а у Львові – два тамтешні клуби, які є аутсайдерами чемпіонату.

Фото ZIK

Луганська «Зоря» га «Славутич-Арені» приймала чернігівську «Десну», яка у своєму другому сезоні в елітному дивізіоні також перебуває у групі лідерів, пише повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу. Чернігівці відкрили рахунок на 17-й хвилині після влучного удару головою у виконанні Дегтярьова – екс-нападник «Олімпіку» забив свій перший м’яч у поточному чемпіонаті з передачі Калітвінцева. Та наприкінці зустрічі луганці перевернули хід гри. Юрченко на 81-й хвилині віддав гольовий пас на Лєднєва, а потім, на 85-й хвилині, ще й оформив переможний м’яч із пенальті, який заробив Русин.

Львівське ж дербі обійшлося без голів – 0:0, але інших подій у матчі вистачало. Суперники не реалізували по 11-метровому, причому в обох випадках чудово зіграли воротарі: спочатку, на 8-й хвилині, Сарнавський виграв дуель у Гуцуляка, а потім, на 74-й хвилині, Кудрик парирував удар Пернамбуко. Також кожен із суперників заробив по вилученню. За грубу гру достроково відправилися відпочивати футболіст «Карпат» Вербний та представник ФК «Львів» Сабіно – на 44-й і 79-й хвилинах відповідно.

Завершиться 11-й тур завтра, 20 жовтня, трьома поєдинками: «Маріуполя» з «Дніпром-1» (початок – 14:00; транслятори – «Футбол 1»), київського «Динамо» з «Олександрією» (17:00; «2+2») та донецького «Олімпіка» з полтавською» Ворсклою» (19:30; «Футбол 1»).

Нагадаємо, розпочався тур учора, 18 жовтня. Лідер першості донецький «Шахтар» здобув переконливу перемогу над ковалівським «Колосом» – 6:0,

На харківський арені «Металіст» м’ячі забили Жуніор Мораес (5, 61), Євген Коноплянка (26), Додо (31) і Тайсон (43, 45).

Поточне турнірне становище: «Шахтар» – 33 очки (зіграно 11 матчів), «Десна» – 20 (11), «Динамо» – 20 (10) «Олександрія» – 19 (10), «Зоря» – 19 (11), «Колос» – 14 (11), «Дніпро-1» – 11 (10), «Маріуполь» – 10 (10), «Карпати» – 9 (11), «Ворскла» – 8 (10), «Львів» – 8 (11), «Олімпік» – 5 (10).