Медведчук: Влада отримала вказівку від МВФ і від Фонду Сороса за будь-яку ціну проштовхнути продаж землі

Фото: 112.ua

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук вважає, що Україна і українська влада отримали вказівку від МВФ пролобіювати закон про продаж земель сільськогосподарського призначення.

 

Про це нардеп заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Намагаються пролобіювати і проштовхнути закон про продаж земель сільськогосподарського призначення. Таку вказівку Україна і київська влада отримала від МВФ. Це вказівка йде від фонду Сороса, а представників Фонду Сороса в Україні у владі сьогодні так багато, як не було ніколи, я маю на увазі і парламент, я маю на увазі і уряд, і владу в цілому. І саме ці сили проштовхують сьогодні за всяку ціну, незважаючи на серйозні ризики втрати авторитету і рейтингу влади, для того щоб реалізувати цю формулу продажу земель сільськогосподарського призначення, в тому числі й іноземцям та іноземним компаніям", - сказав він.

Медведчук також висловився щодо сьогоднішнього перенесення засідання аграрного комітету з обіду на ранок і відсутності представників преси на ньому.

"І те, що відбувалося сьогодні вранці, - на щастя, це було розкрито і зазначалося представниками всіх фракцій у парламенті, що цього робити не можна, - це, звичайно ж, результат дилетантства, це, звичайно ж, результат ось тієї позиції, що "за всяку ціну", позиція іменується "за всяку ціну домогтися продажу землі", але мені здається, це ще і повна відсутність відповідальності, усвідомлення того, до чого це призведе. Тому що ось земля, якщо порівнювати землю з "формулою Штайнмаєра", то "формула Штайнмаєра" – це не просто дитячі ігри, це якісь дитячі пустощі – так здасться це владі, якщо вони зможуть проштовхнути ось таким незаконним шляхом, без референдуму, без погодження, без обговорення, без дискусій питання продажу земель сільськогосподарського призначення. І для влади це може зіграти дуже серйозну – дуже серйозну послугу, ведмежу послугу, яка може не просто похитати їхній рейтинг та авторитет, а може взагалі поставити крапку в питанні того, наскільки ця влада зможе далі залишатися владою", - наголосив нардеп.

Раніше Віктор Медведчук вже говорив про те, що ринок землі може бути відкрито виключно після всеукраїнського референдуму.

Loading...