Aнонси

усі анонси

Медведчук про «пора саджати»: Це дешева піар-акція чи політичні репресії

Фото: 112.ua

Заява влади, що «настане весна – почнуться саджання», – це не більш ніж піар-акція.

Про це заявив голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Ну, ви знаєте, я в першу чергу хочу сказати, як людина, яка в своєму житті дуже багато займався юридичною практикою і працював в правозастосовчій системі, про те, що подібні оголошення, ось які зараз дуже часто повторюють, в тому числі і в ЗМІ, з приводу весни, «прийде весна – почнуться посадки», все інше – це не більш, ніж піар-акція. Більше того, я вам хочу сказати, що це ганебна піар-акція, тому що треба не говорити, а робити», – сказав він.

Політик також впевнений, що кого б це не стосувалося в суспільстві, будь-якого громадянина, незалежно від посади, незалежно від заслуг – якщо він винен у тому чи іншому злочині, то він має бути притягнутий до відповідальності.

«І якщо суд визнає можливим і необхідним, а, найголовніше, доведеною провину тієї чи іншої людини – він повинен бути притягнутий до відповідальності. А ось ці оголошення, ось ці піар-акції, коли з одного боку нападають на кого-то, а він відповідає тим, що він нібито робить, і приводить у реалізацію ось ці принципи, які були, я вважаю, неправильно і не по-державному проголошені, – це, звичайно, не просто шкода, це, з іншого боку, теж злочинна діяльність», – додав Медведчук.

Політик зазначив, що, по-перше, всі правопорушення повинні бути зафіксовані. А, по-друге, особи, винні в ці правопорушення, повинні бути притягнуті до відповідальності, і ніхто не повинен відійти від цієї відповідальності.

«А говорити про те, що «чому затримали зараз, а не 2 місяці тому», можна вже і запитати: «а чому не затримали, якщо були підстави, або не притягли до відповідальності ще за колишньої влади?». Безумовно, ви скажете: «там були зв’язки пана Порошенка з паном Гладковским». А що заважало після травня притягнути до відповідальності? І адже ми цього до кінця не знаємо, тому що для того, щоб це обговорювати або, більш того, стверджувати, як це роблять багато політиків, на жаль, що я не визнаю, не маючи для цього вагомих підстав. Треба справді мати аргументи, і ці аргументи повинні в першу чергу лягти в основу вироку суду. Якщо такі аргументи є і якщо вони ляжуть в основу вироку суду, який вступить в законну силу, – тоді ми будемо говорити про те, що «цей чоловік або ці люди вчинили злочин і понесли заслужене покарання». А все інше – це піар-акції, це політично вмотивовані дії, це загроза репресій або це безпосередньо політичні або кримінально-правові репресії. Жодного з цих обставин не повинно мати місце», – сказав Медведчук.

Політик додав, що повинно мати місце об’єктивне розслідування, притягнення до відповідальності всіх, хто сьогодні своїми діями вчинив ті дії, які підпадають під ознаки кримінальних злочинів, і все це повинно закінчуватися вироком суду. «Тільки тоді ми будемо вважати і ми можемо стверджувати, що ми дійсно живемо не просто в демократичному, а в правовій державі», – уточнив Медведчук.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро (НАБУ) повідомило про підозру колишнього першому заступникові секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олегу Гладковскому. Він спробував виїхати з країни, його затримали співробітники Національного антикорупційного бюро.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK Народ проти
Пожежа в Балаклії. Земельна реформа. Приватизація в Україні | Деталі тижня 16.11.19
Пожежа в Балаклії. Земельна реформа. Приватизація в Україні | Деталі тижня 16.11.19 Деталі
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19 Треба поговорити
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Ольга Сумська | Інтерв'ю з Литвиненко | 17.11.2019
Ольга Сумська | Інтерв'ю з Литвиненко | 17.11.2019 Інтерв'ю з Литвиненко
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти