Aнонси

усі анонси

Хокеїсти «Донбасу» виграли у сербської «Црвени Звезди» на старті Континентального кубку

Донецький «Донбас» обіграв сербську «Црвену Звезду» із Белграда / facebook.com/BrovaryContinentalCup

В Броварах чинний чемпіон України з хокею – «Донбас» з перемоги розпочав груповий турнір другого раунду Континентального кубку ІІХФ сезону-2019/2020. Донецькі хокеїсти обіграли сербську «Црвену Звезду» з рахунком 7:0.

Учора, 18 жовтня, на арені «Термінал» у Броварах розпочався другий раунд Континентального кубка ІІХФ сезону-2019/2020, повідомляє офіційний сайт Федерації хокею України.

У першому матчі зійшлися румунська «Корона» з Брашова та латвійський «Мого Рига». Два періоди поспіль латвійці впевнено лідирували і змогли тричі результативно атакувати ворота суперника.

У завершальному періоді гравцям «Корони» майже вдалося вихопити перемогу – румуни відзначилися трьома закинутими шайбами. Але латвійці все таки були сильніші. «Корона» – «Мого Рига» – 3:5 (0:2, 0:1, 3:2)

«Мого» переиграл «Корону» в стартовом матче Континентального кубка

У другому матчі зустрілися український чемпіон «Донбас» та сербська «Црвена Звезда». Українцям вдалося закинути сім шайб, жодну з яких так і не вдалося відіграти гостям.

У першому періоді гравці «Донбасу» повністю перекидали суперника (18:2). Проте реалізувати вдалося лише два моменти. У другій двадцятихвилинці українці повторили успіх і закинули у ворота сербів ще дві шайби. Дубль оформив Ілля Коренчук.

Незважаючи на те, що тренер гостей вирішив замінити воротаря, його команду це не врятувало. Хокеїсти «Донбасу» встановили розгромний фінальний рахунок – 7:0 (2:0, 2:0, 3:0).

У другому турі сьогодні, 19 жовтня, «Донбас» зіграє проти «Брашова». Початок матчу – о 18:30. А перед ними, в 14:30 зустрінуться «Мого Рига» та «Црвена Звезда».