live

Якщо ми пройдемо осінь-зиму неуспішно, то молодий прем’єр буде звільнений, - Балабан

Ростислав Балабан, кандидат політичних наук

Відвідання прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком скандального концерту може свідчити, що вже почалась підготовка до його зняття після зими.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

За його словами, складається враження, що його професійно ведуть на «убой».

«Здавалось, якісь дрібниці, але вони спричинили потужний скандал. Я не думаю, що зараз прем’єру на часі їздити по концертах в складних трансформаційних умовах реформ. Є поняття репутаційної політики. Має бути довірена людина, яка веде протокол і каже, які є загрози. Інколи вони страшніші, аніж економічні невдачі. Тому складається враження, що вже почалась підготовка до зняття прем’єра після зими, незважаючи на те, що Кабмін має алібі на рік», - вважає пан Балабан.

Водночас ведучий поцікавився, невже через цей випадок можуть звільнити пана Гончарука. У відповідь експерт сказав, що це підготовка «подушки» з кількох причин.

«Насправді модель буде така. Якщо ми пройдемо осінь-зиму неуспішно: з тарифами, з непочатком доби багатства, то буде цап-відбувайло. Для збереження іміджу влади та «зеленої команди», молодий прем’єр буде звільнений. Суспільство це сприйме позитивно і влада буде шукати нового», - констатував Ростислав Балабан.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук в ніч на 14 жовтня відвідав концерт ультраправої групи "Сокира Перуна", організований обвинуваченим у вбивстві журналіста Олеся Бузини Андрієм Медведьком.

Сам Гончарук на своїй сторінці в Facebook написав, що не має жодного стосунку до цього концерту і не слухав виконавця. Також прем'єр зазначив, що не поділяє ідеології нацизму, фашизму і комунізму.

Loading...