Новини » Політика 1072 Читать эту новость на русском

У Трампа випадково визнали, що тиснули на Україну

Фото: Flickr

Виконуючий обов'язки глави Білого дому Мік Малвані під час спілкування із журналістам випадково визнав, що військова допомога Україні була заморожена, в обмін на початок розслідування Україною справи проти демократів.

Про це повідомляє CNN

"В.о. керівника апарату Білого дому Мік Малвані зробив приголомшливе визнання у четвер, фактично, підтвердивши, що президент Дональд Трамп заморозив майже $400 млн оборонної допомоги Україні, щоби натиснути на цю країну для проведення розслідування проти демократів", – зазначає телеканал.

Під час виступу Малвані наголосив, що він знає лише про запит США щодо розслідування справи з приводу злому сервера Демократичного національного комітету на 2016 року. 

При цьому, держслужбовець не став уточнювати, що в оприлюдненому листуванні американських дипломатів йшлося про спроби змусити Україну розслідувати справу сина Джо Байдена, політичного конкурента президента США Дональда Трампа.

"Тому ми і затримали виділення грошей", – додав Малвані.

Як повідомляли раніше, президент США Дональд Трамп ініціював перевірку коштів Ініціативи безпекової допомоги Україні у розмірі $250 млн, через що виділення коштів було тимчасово призупинене.

загрузка...
загрузка...
Loading...