Новини » Світ 18 жовтня, 2019, 13:07
Обвинувачуваний у теракті в Санкт-Петербурзі відмовився від свідчень і заявив про тортури і шантаж
Аброр Азімов у суді. Фото: Reuters
Аброр Азімов у суді. Фото: Reuters

У Ленінградському окружному військовому суді Санкт-Петербурга проходить засідання у справі про терористичний акт в метро в 2017 році. Громадянин Киргизстану Аброр Азімов, якого слідство вважає організатором теракту, відмовився від попередніх свідчень та заявив про тортури та шантаж.

Про це повідомляє "Настоящее время".

Як зазначається, один із фігурантів справи про вибух у метро російського Санкт-Петербургу, внаслідок якого в 2017 році загинули 15 людей, Аброр Азімов на суді відмовився від своїх попередніх свідчень, заявивши, що вони були здобуті під тортурами і шляхом шантажу.

За його словами, він був побитий співробітниками ФСБ Росії і вони так само змусили зізнатися в організації теракту шантажем.

Азімов повідомив, що співробітники ФСБ Росії обіцяли підкинути його батькові вогнегасник з вибухівкою, який використовували в теракті.

"Я був змушений топити себе, тому що мені погрожували", – сказав він.

Слідство вважає Аброра Азімова організатором теракту. На лаві підсудних також брат Аброра Акрам і ще дев’ять чоловік.

Нагадаємо, вибух у метро Санкт-Петербургу стався 3 квітня 2017 року. Загинули 15 людей, смертник, який активував вибуховий пристрій, та ще понад сотні людей було поранено.

Слідство вважає, що вибух здійснив Акбаржон Джалілов, 22-річний уродженець Киргизстану з російським громадянством. Обвинуваченими у справі проходять 11 осіб, всі вони заарештовані.

Як повідомлялось раніше, в Афганістані внаслідок вибуху загинули щонайменше 10 людей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 17:06 :57