Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 454 Читать эту новость на русском

НАЗК внесло приписи очільникам Держспецзв’язку та Держенергоефективності

НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про внесення двох приписів про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону.

Про це повідомляє пресслужба агентства.

«За результатами планових перевірок приписи внесено Леоніду Євдоченку, голові Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, та Сергію Савчуку, голові Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що адміністрація Держспецзв’язку не перевірила та не повідомила Національне агентство про 10 випадків неподання та несвоєчасного подання декларацій.

Держенергоефективності також не повідомило Національне агентство про 8 випадків неподання або несвоєчасного подання декларацій його працівниками.

Крім цього, в Держенергоефективності одну особу призначено на посаду, яка передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища, без проведення спеціальної перевірки, а 2 особи було призначено на такі посади без проведення спеціальної перевірки в повному обсязі.

«Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає усунути порушення Закону України «Про запобігання корупції» та провести службові розслідування. За їх результатами – вжити заходів у встановленому законом порядку. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП», – наголосили у відомстві.

Нагадаємо, НАЗК виявило порушення у діяльності Держгеонадра – внесено припис в. о. голови Гончаренку.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News