Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 279 Читать эту новость на русском

Медведчук: Звинувачення на адресу Ткаченка в корупції – це звинувачення Зеленському, що він нічим не відрізняється від Порошенка

Діяльність народного депутата від «Слуги народу» Олександра Ткаченка позитивних оцінок у суспільстві не отримає і не викличе.

Фото ZIK

Про це заявив голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Я думаю, це абсолютно об’єктивно відіб’ється на підтримці влади, тому що Ткаченко, як голова комітету, як один із членів команди Зеленського, сьогодні здійснює діяльність, яка, звісно, позитивних оцінок у суспільстві не отримає і не викличе з однієї простої причини: в цій ситуації, і це було правильно зазначено, зокрема й нашими депутатами, які звернулися і до НАБУ, і до ДБР, про порушення кримінального переслідування Ткаченка, я вважаю, законного й обґрунтованого, з урахуванням того, що тут є серйозна, причому вже підтверджена багато в чому, корупційна складова», – сказав він.

Медведчук наголосив, що йдеться про елементарну корупцію в інтересах Ткаченка. «Можете собі уявити: зараз він голова комітету, а завтра він може стати (і ми вже знаємо, що для цього є реальні, вагомі підстави так стверджувати) главою адміністрації в місті Києві. Можете собі уявити, людину, яку звинувачують у корупції, сьогодні може бути призначено на високу посаду: керівника міста Києва. Як до цього поставляться кияни? Яку оцінку дадуть наші українські громадяни?» – зазначив політик.

Медведчук також вважає, що Ткаченко повинен відповідати згідно з законом, і його не повинні пропонувати як претендента на високу посаду, як претендента на цю посаду. Він повинен отримати правову оцінку своєї діяльності.

«Тому що подібні дії з його боку, вони не просто кидають тінь, це звинувачення не Ткаченка. Це звинувачення Зеленському та його команді: що прийшли люди, які нічим не відрізняються у своїх діях від тієї команди, яку було відправлено у відставку в результаті президентських і парламентських виборів. Ці люди прийшли до влади, ці люди сьогодні намагаються, зокрема й через законодавчу владу, через монобільшість у ВР, проводити ті закони і ту політику, яка вигідна особисто їм, а не українському народу», – сказав він.

Медведчук додав, що ця політика жодним чином не впливає на поліпшення рівня добробуту або рівень доходів простих українців.

«Вона впливаєте на рівень доходів, але окремих осіб. У цьому випадку той законопроект, який було пролобійовано, який було проведено, керівництво з проведення голосування якого здійснював Ткаченко, – це закон на збільшення і поліпшення доходів особисто його і його наближених. Тому, звісно, подібна політика, я впевнений, якщо не сьогодні, то завтра знайде об’єктивне відображення на авторитеті влади загалом, зокрема й через цей конкретний вчинок», – впевнений політик.

Як повідомлялося, депутати «Опозиційної платформи – За життя» вимагають від ДБР і НАБУ розслідувати корупційні дії Олександра Ткаченка в питанні приватизації Одеської кіностудії.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Ринок землі. Перспективи членства України в НАТО | Треба поговорити | 12.11.19
Ринок землі. Перспективи членства України в НАТО | Треба поговорити | 12.11.19 Треба поговорити
Марина Савнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Савнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" | 14.11.19 Кожен з нас президент
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19 Треба поговорити
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі "Слуги народу" | Треба поговорити Треба поговорити
Ринок землі в Україні.
Ринок землі в Україні. "Слуга народу" без монобільшості? | Деталі дня | 12.11.19 Деталі дня