Медведчук: Гончарук і його міністри – це команда дилетантів

Фото: 112.ua

Новий уряд України на чолі з Олексієм Гончаруком – це команда дилетантів.

Про це заявив голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Я хочу сказати, що уряд загалом і пан Гончарук, як прем’єр-міністр України, – це команда дилетантів. І маю всі підстави це стверджувати і достатньо аргументів. Гадаю, що не вистачить ефірного часу для того, щоб я їх всі перелічив», – сказав він.

Медведчук також прокоментував професійні якості прем’єр-міністра.

«Я вже не кажу про його професійні якості, тому що тут окрема тема, вона випливає з тієї програми, яку, на жаль, затверджено фракцією і партією «Слуга народу» в парламенті, і з того бюджету, який розроблено і подано. Але тут це ще й забарвлення його, як людини, що здатна сприймати те, що є чужим для всього цивілізованого світу. Тому тут оцінку ми йому дали, і я думаю, що ця оцінка тільки наростатиме. Власне кажучи, якщо згадати процитовані вами рейтинги, коли його рівень довіри, і так невисокий для одного з керівників нашої держави, із 17% впав до 10%, то це теж свідчення: тут більше професійних якостей, тому що я думаю, що участь у цьому «чудовому» заході ще не було доведено до людей і це не зіграло своєї відповідної об’єктивної ролі на його оцінці. Я думаю, що це на нього ще чекає в майбутньому. То вже це падіння свідчить про те, що від людини, від якої чекають, люди, які чекають, розуміють, що чекати нічого і не від кого, на жаль», – зазначив політик.

Раніше народний депутат від партії «Опозиційна платформа – За життя» Нестор Шуфрич, коментуючи обіцянки президента Володимира Зеленського щодо призначення на посаду голови уряду «ідеального прем’єр-міністра», заявив, що Гончарук – гуру посиденьок, а не економіки.

Loading...