Лідери думок мають стати на захист телеканалів, – Портнов

ZIK

Утиски телеканалів ZIK, «112 Україна» та NewsOne призведуть до поганих наслідків. Якщо людині не подобається якийсь із телеканалів, вона може просто його перемкнути – не потрібно забороняти людям дивитись телевізор. Лідери думок мають стати на захист медіа.

Таку думку в ефірі проекту «Народ проти» в ефірі телеканалу ZIK висловив  юрист Андрій Портнов.

Він переконаний: переслідування владою телеканалів ZIK, «112 Україна» та NewsOne призведе до поганих наслідків.

«Я засуджую будь-які спроби утисків свободи слова. Якщо людині не подобається дивитись телеканал ZIK, перемкни на мультфільми, погуляй із собакою. Не потрібно забороняти комусь дивитись телевізор», – вважає Портнов.

На його думку, людина сама повинна для себе вирішити, що дивитись. Він зазначив: навіть розслідування щодо засобів, використаних при покупці ЗМІ, не мають жодного стосунку до телеканалів.

«Телеканали нехай працюють. Тут не потрібно намагатись нічого монополізувати. Тому усі ми – люди, які мають якусь підтримку у вузьких колах, лідери думок – маємо стати на захист каналів і робити все, щоб цього не відбулося», – підкреслив Андрій Портнов.

Як повідомлялось, 26 вересня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила безпрецедентне рішення – позбавив телеканал «112 Україна» цифрових ліцензій на мовлення.

Напередодні цього, 5 вересня, Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення звернутись до суду задля вирішення питання з телеканалом «NewsОne» та призначити позапланову перевірку телеканалу ZIK.

16 жовтня, парламентський комітет з питань свободи слова відхилив пропозицію голови органу, депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Нестора Шуфрича звернутись до Нацради з питань телебачення та радіомовлення, аби регулятор відкликав позов до суду щодо анулювання ліцензії телеканалу NewsOne.

Loading...