Хто здолає корупцію, нахабство Гончарука та люди Коломойського у КМДА: Надзвичайні новини від #ПандаNEWS

ПандаNews

Екзотичний ведучий телеканалу ZIK цього тижня розповів, як люди Коломойського "віджимають" владу у Києві, як прем'єр Гончарук посварився з головою ОП Андрієм Богданом та як Сорос призначив своїх смотрящих за "Слугами народу" та "Голосом".

Хто допоможе подолати корупцію в Україні?

Ви тільки уявіть, як мені було страшно, коли почався скандал з американцями через розмову Зеленського і Трампа. Це суцільна бентега та втрата майбутнього, бо хто ж нам допоможе добрим словом, хто гаркне на хабарників?

Зустрічаю інсайдерів у кулуарах Ради, і вони говорять, що дідусь Сорос нас не кинув напризволяще, бо призначили кураторів, які слідкуватимуть за урядом та нардепами з «Слуги народу» та «Голосу».

Увага! А тепер список героїв-рятівників: Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Наталя Кацер-Бучковська, Олена Сотник, Олексій Рябчин та Вікторія Войціцька.

А хто боротиметься з корупцією? САП, НАБУ, ДБР? Ні, це будуть перевірені люди, яким довіряють у США, – Віталій Шабунін та Дарія Каленюк. Коли вони подолали корупцію, я не згадаю, але пам’ятаю, що розвішували труси під Радою і постійно влаштовували акції з унітазом з пап’є-маше.

Я щаслива, що у нас нарешті є справжні захисники!

Гончарук отримав від МВФ "звіздюлей"

Іноді буває – наобіцяєш, що буде у десять разів краще, а тобі візьмуть і повірять. Отаке і сталося з прем’єром Олексієм Гончаруком. Пообіцяв 40% зростання економіки, а замість цього мусить з обігу дрібні копійки виводити. Звичайно, можна було втнути технократичний хід «покращення вже сьогодні». Але виявилося, що заважає цьому не тільки відсутність економіки в країні, а тупо немає повноважень, бо МВФ все бачить і не дозволяє маніпулювати і ще погрожує не позичати більше грошей.

І тут технократи і самокати знайшли внутрішнього ворога – міністра фінансів Оксану Маркарову. Логіка абсолютно зрозуміла – у неї гроші, а в нас немає. Значить, треба її прибрати, а гроші забрать і не поділить.

Пліткують, що мали у цьому Гончаруку допомогти його грантоїдські організації, люди в Офісі прокурора та НАБУ. І вже придумали, що Маркарову можна посунути у Нацбанк, але місія МВФ пояснила технократо-самокатам, що у Нацбанку залишається все, як було за «попєрєдніків», а Маркарова буде далі на посаді стерегти гроші.

От виходить, що виборцям пообіцяв, з Маркаровою посварився, отримав від МВФ «звіздюлєй». Лишається тільки відосікі про кружку знімати.

Гончарук влаштував розборки з Богданом?

Тут Панда дещо надибала. Історія така, що пригадалися якісь лицарі, які воюють за якийсь темний ліс із косулями та зайцями. Уявіть, такий собі худорлявий з тонкою борідкою лицар із замку Кабмін пішов на пишного лицаря із замку Офіс. І от зійшлися вони десь посередині і почали битися не тільки за своїх зайців, а й за своїх васалів та навіть їхніх зайців…

Щось Панда вдарилася у романтичні історії. Насправді все значно гірше. Пліткують, що Гончарук та Богдан влаштували «розборки» за Мін’юст, бо Гончарук дуже хоче погнати звідти Андрія Довбенка, який там начебто на пів ставки працює «смотрящим». Пліткують, що, типу, рішає питання та «мутить теми». Такий собі кризовий менеджер.

І здавалося, що Гончарук переможе, але згадайте, як Богдан на День Незалежності співав Гімн України із шампанським та кобітами у Сен-Тропе. А весілля було саме Андрія Довбенка. І тут Богдану «нада шота рєшать» – або рятувати Довбенка від Гончарука, або просити повернути весільний подарунок.

Людина Коломойського стане головою КМДА?

«А-а, шо ти так трубку мєдлєнно берьош? Ану, давай на ісходную», – це я нагадую, як олігарх Коломойський розмовляє зі своїм підлеглим Олександром Ткаченком. Скажете, що вам все одно, як Коломойський «нагинає» своїх посіпак? Стоп! А тепер уявіть, що цей посіпака стане головною людиною у Києві.

І це не жарт. Вангую, тобто пандую – Зеленський, який є дружбаном Коломойського, призначить прихвостня Коломойського Олександра Ткаченка головою Київської міської державної адміністрації.

А шо, так можна? Так, для цього ж Ткаченко сам і написав закон про столицю, щоб було можна. А «зелені кнопки» від «Слуги» проголосували за нього у Раді. Навіщо воно їм потрібно? Та зроблять з Києва «плюси», будуть вас вражати щодня.

А шо кияни, а шо Кличко? А нехай ідуть «піть кофє, е-е-е».

Навіщо Ткаченку кіностудія у моря?

«Ах, Адєсса, кінастудія у моря!» – зараз вам Панда покаже такий блокбастер, що попкорном заплачете!

Слідкуємо за лапками: легким рухом Ейзенштейн зі своїм броненосцем та історичним минулим перетворюються на Олександра Ткаченка зі своїми «офшорками», які купують Одеську кіностудію. Не спішіть ох.., тобто дивуватися. У декларації у Сашка вже вказано, що він володіє частиною акцій кіностудії. А цього разу він протягнув через Раду закон, який дозволяє купити всю студію. Тепер можете висловити протест, а я поки що помовчу…

Днями Панда ходила до Ради. Інсайдери кажуть, що Ткаченко такий же нахабний та настирний, як Коломойський, тільки в окулярах, і коли йшов до Ради, то мріяв захапать кіностудію в Одесі. Ось перша мрія вже збулася.

Я не знаю, який із того Ткаченка Довженко чи Фелліні, але жодного фільму про Панду він не зняв. І тут маємо питання: на фіга йому кіностудія «у моря»?

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...