Формула Зеленського: Обіцяти - не означає виконати

Вероніка Золотарьова
Вероніка Золотарьова

Журналістка

Фото з відкритих джерел

Тиждень тому президент України Володимир Зеленський провів величезний прес-марафон, під час якого 14 годин відповідав на запитання журналістів. Теми підіймалися різні, питання і відповіді на них буквально сипалися як з зеленого "Рогу достатку".

Одне відоме прислів'я в нинішніх реаліях могло б звучати так "Час розкидувати відповіді і час збирати результат".

Тому, давайте цей результат і оцінимо. Благо, часу і подій з проведення цього марафону пройшло вже достатньо.

І ось, як він в результаті "розібрався".

Вчора, 17 жовтня, Верховна Рада проголосувала за створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування діяльності телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK.

За створення ТСК стрункими рядами проголосувала практично вся фракція "Слуг народу". І тут напрошуються два очевидних висновки:

АБО президент не розібрався, і тема свободи слова у нього не є першочерговою.

АБО він збрехав. І розбиратися навіть не планував.

Міг би бути ще третій варіант - що партія "Слуга народу" не враховує думку президента, але це, як ми всі знаємо, з області фантастики.

Ще один випадок, який стосується теми "Зеленський і свобода слова в Україні" - це, звичайно ж, вчорашнє підписання президентом закону про безперервну роботу Нацради з питань ТБ.

І тут, до речі, вже ніяк не вийде жонглювати аргументом "не розібрався". Ось вам цитата з того ж прес-марафону. Питання було з приводу позбавлення ліцензії "112 Україна" на цифрове мовлення.

"Це не моя, не президентська справа. Ми повинні перезавантажити Нацраду, новий склад повинен прийти і нехай вони без мене розглядають це питання, доводять разом з вами - праві ви чи ні. Навіщо мені втручатися в цю ситуацію?".

Через тиждень президент підписує закон про безстрокові повноваження Нацради. Таким чином, склад цього органу тепер зможе залишатися незмінним протягом років. А члени Нацради "повиснуть на гачку влади".

Пам'ятаєте фразу Зеленського "Думайте"? От саме час подумати.

Вероніка Золотарьова

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...