live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Рябошапка: Із початку вересня було пред’явлено близько 10 підозр колишнім нардепам

Голова ГПУ Руслан Рябошапка. Фото glavcom.ua

Пред’явлено з початку вересня близько десяти підозр колишнім народним депутатам, серед яких колишній голова комітету ВРУ. Було затримано колишнього заступника секретаря РНБО.

Про це сказав генеральний прокурор України Руслан Рябошапка під час засідання правоохоронного комітету, який транслював телеканал ZIK.

"Протягом останнього часу бачимо велику кількість, більшою мірою колишніх посадовців, які притягнені до кримінальної відповідальності. З початку вересня було пред’явлено близько десяти підозр колишнім народним депутатам, серед яких колишній голова комітету ВРУ. Вчора було затримано колишнього заступника секретаря РНБО, сьогодні було повідомлено про підозру. На скільки я знаю, сьогодні має бути розглянено питання щодо обрання запобіжного заходу", - сказав він.

За його словами, йдеться також про кількох високопосадовців, серед яких – заступники міністрів, а також міністри.

"На цьому тижні я вніс до парламент подання щодо зняття депутатської недоторканності і застосувань запобіжного заходу у вигляді взяття під варту щодо колишнього голови одного із комітетів ВРУ і та чинного народного депутата", - зауважив Рябошапка.

"Я не знаю періодів, коли на стільки інтенсивно правоохоронна система давала результат. За півтора місяці десять підозр колишнім народним депутатам, експосадовцям – мені здається, що це той результат, на який треба було зважити при оцінці роботи прокуратури, яка не користувалась і, на жаль, поки що не користується суспільною довірою. Прокуратура, в якій поки що, на жаль, присутні чинники, які характеризують її неефективність і дуже часто – корумпованість", - наголосив генпрокурор.

Як повідомлялось раніше, Руслан Рябошапка заявив, що ексзаступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському сьогодні оголосять підозру за двома епізодами.

Так само, Генеральна прокуратура відкрила ще три нові кримінальні провадження, фігурантом яких став ексдепутат Сергій Пашинський.

Loading...