Аграрний комітет Ради без серйозного обговорення проголосував за законопроєкт про ринок землі, - Кузьмін

Ренат Кузьмін

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендував парламенту підтримати за основу законопроєкт № 2178-10 про відкриття ринку сільгоспземель, який розробили у цьому ж комітеті.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

"... інформую, що сьогодні рано вранці без попереднього повідомлення депутатів аграрний комітет Ради без серйозного обговорення, всього за 10 хвилин, проголосував за законопроєкт про ринок землі", - зазначив він.

 

 

Зауважимо, пресслужба вказаного комітету відповідну інформацію підтверджує. "18 жовтня 2019 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. За результатами розгляду питань порядку денного прийнято наступне рішення:

Рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення, поданий народними депутатами України Сольським М.Т., Нікітіною М.В., Нагаєвським А.С., Богданцем А.В., Шол М.В. та іншими", - вказано у повідомленні, розміщенному на сайті комітету.

Раніше народний депутат України Оксана Савчук повідомила, що засідання Комітету аграрної політики відбулося в закритому режимі.

Нагадаємо, законопроєкт передбачає заборону купувати землі іноземцям до 2024 року, - однак виключення зробили для компаній, які вже зараз орендують землі і працюють в Україні, вони зможуть купувати землі з 1 жовтня наступного року на рівні з українськими компаніями.

Loading...