Збірна України з баскетболу 3х3 посіла четверте місце на Всесвітніх пляжних іграх у Досі

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 на Всесвітніх пляжних іграх-2019 у Досі / fbu.ua

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 програла матч за «бронзу» і в підсумку посіла четверте місце на Перших Всесвітніх пляжних іграх, які відбулися в Досі (Катар).

Здобувши три перемоги на груповому етапі, у чвертьфіналі українські баскетболісти перемогли команду Аргентини з рахунком 21:20, повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

У півфіналі українські баскетболісти в запеклій боротьбі поступилися збірній Бразилії – 13:14. Поєдинок видався схожим на чвертьфінал з Аргентиною. Суперники не відпускали одне одного впродовж усього ігрового часу. Наприкінці зустрічі бразильці вийшли на кілька очок вперед, не дозволяючи українцям вирівняти становище. На останній секунді Григорій Алтухов таки влучив здалеку, але це лише до мінімуму скоротило відставання. На більше часу не вистачило. А в матчі за третє місце українці програли команді Монголії – 16:20.

Чоловічу збірну України з баскетболу 3х3 на Перших Всесвітніх пляжних іграх-2019 в Досі представляли: Григорій Алтухов, Ілля Кабацюра, Ігор Стародуб, Всеволод Чесак.

Матчі збірної України в плей-оф

1/4 фіналу

Україна – Аргентина – 21:20

Україна: Алтухов – 6 очок, Стародуб – 7, Кабацюра – 5, Чесак – 3.

1/2 фіналу

Україна – Бразилія – 13:14

Україна: Алтухов – 3, Стародуб – 5, Кабацюра – 5, Чесак – 0.

За третє місце

Україна – Монголія – 16:20

Україна: Алтухов – 5, Стародуб – 0, Кабацюра – 6, Чесак – 4.

Нагадаємо, що жіноча збірна не змогла вийти із групи в плей-оф. У заключному матчі групового етапу українські баскетболістки поступилися команді Франції з рахунком 10:15. Раніше вони програли Малі (15:17) та перемогли Аргентину (21:15). У підсумку жіноча збірна посіла третє місце в групі. Жіночу збірну в Досі представляли: Олена Бойко, Вероніка Космач, Анастасія Сидорак та Вікторія Кондусь.