Новини » Економіка 17 жовтня, 2019, 9:12
Українські компанії хочуть стягнути з РФ $12 млрд у міжнародних арбітражах за анексію Криму
<nbsp;>

Сума позовних вимог українських компаній до Росії у міжнародних арбітражах, у яких компанії хочуть отримати відшкодування за експропрійовані РФ активи після анексії Криму, сягнула 12 мільярдів доларів.

Про це заявив уповноважений Росії при Європейському суді з прав людини Михайло Гальперін, про це повідомляє «РБК-Україна»

«На сьогодні в активній стадії знаходяться 8 таких справ за позовами українських фізичних та юридичних осіб на загальну суму понад 12 мільярдів доларів. Також подано декілька арбітражних повідомлень, які можуть перетворитися на повноцінні процеси», – повідомив Гальперін.

Нагадаємо, Ощадбанк отримав виконавчі документи, що дозволяють йому стягнути з Російської Федерації компенсацію за збитки, завдані анексією Криму.

«Ощадбанк отримав виконавчі документи відповідно до ухвали Київського апеляційного суду від 17 липня 2019 року. Цією ухвалою було задоволено заяву банку про визнання та надання дозволу на виконання рішення Міжнародного арбітражу щодо компенсації збитків Ощадбанку, завданих внаслідок анексії Криму з боку Російської Федерації, від 26 листопада 2018 року», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вказані виконавчі листи є підставою для виконання рішення Міжнародного арбітражу на території України та відшкодування збитків, завданих Ощадбанку в розмірі близько 1,3 млрд дол плюс проценти, які нараховуються щоденно до моменту виконання рішення. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 20:01 :09