РФ на окупованому Донбасі проводить інтенсивну бойову підготовку розвідувальних підрозділів

Російські військові. Фото: delfi.ee

На обладнаних на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях полігонах під керівництвом інструкторів з підрозділів спеціального призначення ЗС РФ проводиться інтенсивна бойова підготовка розвідувальних підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, – йдеться у зведенні Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил.

«Зокрема, передбачено проведення змагань розвідників. Характерно, що з метою нав’язування особовому складу хибних традицій і посилення антиукраїнських настроїв, церемонію нагородження переможців цих змагань заплановано провести 5 листопада – під час урочистих заходів з нагоди чергової річниці заснування радянської розвідки», – йдеться у повідомленні.

В Міноборони зазначають, що командири передових підрозділів російсько-окупаційних військ продовжують практику безконтрольного направлення у т.зв. «сіру зону» диверсійно-розвідувальних груп, сформованих з числа прибулих у ході останньої ротації найманців, для мінування місцевості та обстрілів позицій Об’єднаних сил.

Нагадаємо, 16 жовтня, незаконні збройні формування 30 разів порушили режим припинення вогню. За минулу добу, внаслідок обстрілів, один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, а ще один – отримав поранення.

На Донбасі 16 жовтня увечері через обстріли українських позицій незаконними збройними формуваннями загинув матрос Степан Криль із 36-ї бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Бєлінського.

Loading...