Aнонси

усі анонси

Офіційно: Оголошено імена учасників збірної України на Іграх Нескорених-2020 у Гаазі

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда оприлюднила імена 20 військовослужбовців та ветеранів, які представлятимуть Україну на Іграх Нескорених-2020 у Гаазі.

Фото ZIK

Список учасників Invictus Games-2020 міністр оголосила під час прес-конференції в Укрінформі.

«Перший учасник збірної – це Афанасьєв Дмитро Купріянович зі Львова, Національна гвардія України. Він бере участь у стрільбі з лука та пауерліфтингу», – зазначила Коляда.

Також представлятимуть Україну на «Іграх Нескорених-2020» у Гаазі: ветеран ЗСУ Андрій Бадарак (плавання, стрільба з лука), ветеран ЗСУ Ігор Безкаравайний (веслування на тренажері, плавання), представник ЗСУ Олексій Бобчинець (плавання, легка атлетика), ветеран та представник Нацгвардії Ігор Галушка (веслування на тренажері, плавання), ветеран ЗСУ Іван Герецун (легка атлетика), представник ЗСУ Максим Єрмохін (легка атлетика, веслування на тренажері), ветеран ЗСУ Сергій Калитюк (стрільба з лука, велоспорт), ветеран ЗСУ Павло Ковальський (стрільба з лука, веслування на тренажері), ветеран ЗСУ Віктор Легкодух (веслування на тренажерах, велоспорт), ветеран ЗСУ Іван Лепеха (плавання, веслування на тренажері), ветеран ЗСУ Артем Лукашук (легка атлетика, веслування на тренажері), ветеран добровольчого формування УДА Володимир Мусяк (стрільба з лука, веслування на тренажері), ветеран НГУ Сергій Наумов (пауерліфтинг, веслування на тренажері), представниця ЗСУ Юлія Паєвська (стрільба з лука, пауерліфтинг), ветеран ЗСУ Сергій Прядка (велоспорт, легка атлетика), ветеран ДПСУ Рустам Росул (стрільба з лука, велоспорт), ветеран ЗСУ Іван Рудий (пауерліфтинг, велоспорт), ветеран НГУ Родіон Сітдіков (легка атлетика), ветеран ЗСУ Василь Стуженко (стрільба з лука, плавання).

Картинки по запросу Картинки Ігри Нескорених-2020 у Гаазі

«Для прийняття цього рішення ми зважали на всі абсолютно показники, головний пріоритет ми віддавали потребі в реабілітації – це найбільший показник, на який ми опирались при виборі тієї чи іншої кандидатури. Під реабілітацією ми розуміємо саме соціально-психологічну реабілітацію, тобто який поштовх може дати людині участь в Іграх Нескорених», – відмітила консультант БФ «Повернись живим» Ольга Семенова.

Вона також зазначила, що при виборі учасників збірної відбіркова комісія дотримувалась гендерного балансу, в збірній представлені різні силові відомства, а також є представник добровольчого батальйону. Крім того, при доборі учасників комісія зважала на ступінь травмованості учасників.

Нагадаємо, Ігри Нескорених-2020 пройдуть з 9 по 16 травня 2020 року в Гаазі (Нідерланди).

Зазначимо, що Україна втретє візьме участь у змаганнях. Зважаючи на високий рівень організації та популярність Ігор Нескорених в Україні, Фундація Ігор нескорених (Invictus Games) збільшила квоту для української команди – з 15 до 20 осіб.

Також нагадаємо, торік українська збірна на Іграх Нескорених-2018 у Австралії виборола 20 медалей.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Ринок землі. Перспективи членства України в НАТО | Треба поговорити | 12.11.19
Ринок землі. Перспективи членства України в НАТО | Треба поговорити | 12.11.19 Треба поговорити
Марина Савнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Савнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" | 14.11.19 Кожен з нас президент
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19 Треба поговорити
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі "Слуги народу" | Треба поговорити Треба поговорити
Ринок землі в Україні.
Ринок землі в Україні. "Слуга народу" без монобільшості? | Деталі дня | 12.11.19 Деталі дня