Львів готовий до опалювального сезону

city-adm.lviv.ua

Львів готовий до опалювального сезону. За словами тепловиків, мережі заповнені, комунальні підприємства працюють також з головами ОСББ та ЖБК щодо готовності будинків отримати теплоносій.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

«Система заповнена, лише деякі будинки не отримують гарячу воду тимчасово, поки тривають ремонтні роботи на мережах», – повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго».

«До нас наразі нема звернень від бюджетних закладів. Подачу опалення призупинили до всіх. Щодо заповнення будинків, то є ще 5−6 голів ОСББ, з якими ми спілкуємось. У попередні роки там не було проблем. Наступного тижня всі будинки будуть готові до опалювального сезону», – повідомили ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

Зараз тривають ремонтні роботи на котельні на вул. Петлюри.

«Друга черга робіт вже готова на 100%, по першій черзі ще продовжуються ремонтні роботи, триває заміна обладнання, підрядник склав графік виконання робіт. Завершення планується на середину листопада. Зараз на стадії монтажу газоходів, площадок для котлів, кронштейнів на опори під трубопроводи, триває монтаж мережевого насоса. Всі 5 насосів, які там є, робочі, ще два домонтовуємо. Наразі графік виконання робіт витримується», – повідомили в ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

Нагадаємо, 15 жовтня прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що опалювальний сезон в країні почнеться в нормальному режимі за винятком двох міст – у Черкаській і Львівській областях.

Loading...